Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Download Stare Gry
  Kontakt
  Szukaj
  Zarejestruj się !

Stare Gry
  Gry Bijatyki (37)
  Gry Biznesowe (27)
  Gry Erotyczne (25)
  Gry FPP (24)
  Gry Logiczne (80)
  Gry Platformowe (106)
  Gry Przygodowe
  Gry RPG
  Gry Sportowe
  Gry Strategiczne
  Gry Symulacyjne (66)
  Gry Wyścigowe (82)
  Gry Zręcznościowe

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
tagi
stare gry stare gry download stare gry stare gry do pobrania stare gry pc
 • agencja interaktywna sugar3*
 • Stare Gry - Gry Erotyczne
   Gry Erotyczne
  Inne Subkategorie: Gry Bijatyki, Gry Biznesowe, Gry Erotyczne, Gry Platformowe, Gry Przygodowe, Gry Sportowe, Gry Strategiczne, Gry Symulacyjne, Gry Wyścigowe, Gry Zręcznościowe, Gry RPG, Gry Logiczne, Gry FPP

  Szukaj w Download:
  Data ostatniej aktualizacji: 26-12-2008 03:21

  Download:
  Astrotit - 43,2 KB  
  Ciekawa gra erotyczno-strzelecka ;-) Akcja rozgrywa się w kosmosie. Walczymy ze wszystkim co stanie nam na drodze nielegalnego zapłodnienia. Walczymy ze środkami antykoncepcyjnymi. Musimy uchronić się przed atakiem AIDS. Zabawna i ciekawa gra
  Pobrano
  8177

  Cover Girl Strip Poker - 1,04 MB  
  Jest to jeden z najbardziej popularnego symulatora erotycznej rozbieranki. Gramy w pokera, a konkretniej.. wybieramy jedną z 8 kobiet, następnie dostajemy określoną ilość pieniędzy i gramy tak, by wygrać. Gdy wygramy, kobieta zostanie bez ubrania a my nacieszymy oczy albo zdjęciem albo czarną animacją.
  Pobrano
  12009

  Emmanuelle: A Game Of Eroticism - 271 KB  
  Wcielamy się w postać mężczyzny i odbywamy poszukiwania pięknej Emmanuelle. Mamy do czynienia z dużą ilością dialogów między bohaterami gry. Po drodze spotykamy wiele osób, które pomagają nam dojść do celu. Ciekawa gra, gdyż wyróżnia się tym, że jest bardzo rozbudowana.
  Pobrano
  11773

  Fuck Quest - 92,2 KB  
  Gra w sam raz dla fanów gry Sierra. Gra jest bardzo prosta i szybko się ją przechodzi, z resztą spróbuj sam ;-)
  Pobrano
  8408

  Geisha - 723 KB  
  Wcielamy się w postać mężczyzny, który próbuje odzyskać swoją ukochaną Evę. Eva została porwana przez szalonego naukowca, który chce z niej stworzyć idealną geishę - pół kobietę, pół robota.
  Pobrano
  5292

  Get the Girl! - 839 KB  
  Masz za zadanie poderwać dziewczynę poprzez rozmowę. Do wyboru masz 6 postaci, którym jednak brakuje do typowych przystojniaków, dlatego rozmowa jest w tym przypadku taka ważna ;-) Za poprawne odpowiedzi nasza kobieta pokaże nam coraz więcej i więcej... przekonaj się!
  Pobrano
  10654

  Interactive Girls Club - 7,64 MB  
  Jest to paczka gier erotycznych wydanych przez firmę IGC International. W skład tego wchodzi 6 mini gier erotycznych. Oto one:

  Adult Film Cameraman - kręcimy krótki filmna podstawie wybranego wcześniej zdjęcia.

  Erotic Byte

  PC Foreplay - czyli doprowadź kobietę do orgazmu!

  Jo Quest - wraz z piękną kobietą odbywamy ciekawe zadania.

  Shave - golimy kobietę w okolicach bikini.

  Teresa oraz Vida - dwie kobiety, które postaramy się poderwać!

  Pobrano
  12335

  Interactive Girls Club: Teresa - 2,11 MB  
  Na imprezie poznajesz kobietę o imieniu Teresa. Twoim zadaniem jest znalezienie się z nią w łóżku. By do tego doprowadzić musisz wybrać odpowiedni prezent dla niej i musisz dobrze odpowiadać na kolejne pytania. Gra z popularnej serii Interactive Girls.
  Pobrano
  6749

  Interactive Girls Club: Vida - 1,01 MB  
  Twoim zadaniem jest poderwanie Vidy i wylądowanie z nią w łóżku. Gra jest o tyle trudna, że musisz wybierać odpowiednie odpowiedzi do poszczególnych pytań. Muzyki brak a grafika na średnim poziomie, jednak gdy nie masz co robić to polecam ;-)
  Pobrano
  4835

  Knights of Xentar - 7,21 MB  
  Strona o zabarwieniu erotycznym oraz z dodatkami hentai. Jest to sequel znanej gry Dragon Knight II. Wcielamy się w postać młodego wojownika o imieniu Desmond. Gra dobra, ciekawa grafika oraz fabuła, warta polecenia!
  Pobrano
  3764

  Leather Goddesses of Phobos - 114 KB  
  Ciekawa gra tekstowa z dużą grą elementów erotycznych. Gra na pewno szybko nas nie znudzi. Ciekawa gra przygodowa z nietypową fabułą, polecam!
  Pobrano
  4479

  McDoe! - 61, 3 KB  
  Zabawna gra erotyczna. Bohater gry musi odbyć stosunek z kobietą, bo inaczej może to być dla niego śmiertelne ;-) Gdy zobaczymy, że podniecenie bohatera będzie zbyt wysokie, wtedy musimy skorzystać z usługi jednej z Pań na planszy, jednak do tego musimy znaleźć prezerwatywę, co też nie jest proste. Podczas gry zdobywać będziemy klucze, dzięki którym przechodzić będziemy do następnych pomieszczeń.
  Pobrano
  6212

  Penthouse Electric Jigsaw - 349 KB  
  Układamy puzzle, na których widnieją postacie Pań, które niegdyś były na rozkładówkach magazynu Penthouse. Z dwunastu zdjęć wybierzemy jedno, które potniemy a następnie ułożymy. W trakcie gry możemy korzystać z podpowiedzi i spoglądać na rzeczywiste zdjęcie.
  Pobrano
  2825

  Penthouse Hot Numbers - 485 KB  
  Podziwiamy piękne kobiety, których zdjęcia kiedyś umieszczone były w gazecie Penthouse. Wybrano najlepsze fotki, które będziemy odkrywać element po elemencie. Odsłaniamy pola, zakrywające ciała kobiet. Oczywiście walczymy z przeciwnikiem. Wygrywa ten, który zdobędzie więcej punktów.
  Pobrano
  3451

  Planet of Lust - 229 KB  
  Erotyczna gra przygodowa, której akcja toczy się gdzieś daleko w kosmosie, głównie na statku kosmicznym o nazwie Big Thruster. Wcielamy się w postać Brada Stalliona, który jest kapitanem owego statku. Ma on za zadanie przeszkodzić doktorowi Dildo, który znajduje się na naszym statku. Przy starcie gry wpisz Lust i naciśnij enter - powodzenia!
  Pobrano
  3580


  Strona 1 z 2 1 2 >
  Ankieta
  Na jaką platformę interesują Cię stare gry?

  PC

  Amiga

  Commodore

  Pegasus

  Inne

  Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
  Najpopularniejsze stare gry!
  Capitalism Plus

  Alien Trilogy

  Blood 2

  Quake

  Jazz Jackrabbit